Paragraphs (7.x-1.0-alpha7) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Remove
jv: Buwang

en: view
jv: tampilan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: All
jv: Kabèh

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: here
jv: nag kéné

en: Order
jv: Urutan

en: Hidden
jv: Umpetan

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Default value
jv: Biji gawan

en: manage fields
jv: Natani field

en: manage display
jv: nata tampilan

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
jv: Jeneng kewaca-mesin ora sah. Leboknā jeneng liya seliyané %invalid.

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
