Paragraphs (7.x-1.0-alpha7) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: view
ku: پیشاندان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: node
ku: گرێ

en: Order
ku: ڕیز

en: Hidden
ku: شارراوە

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
