Paragraphs (7.x-1.0-alpha9) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: node
or: ନୋଡ୍

en: !name field is required.
or: !name କ୍ଷେତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ।
