Paragraphs (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: here
bo: འདིར།

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ལ་ཕན་ནུས་མེད། %invalid་མིན་པ་ཞིག་འཇུག་རོགས།

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད
