Paragraphs (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: node
lt: mazgas

en: here
lt: čia

en: Order
lt: Tvarka

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Restore
lt: Atstatyti

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris
