Paragraphs (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Closed
ca: Tancat

en: Remove
ca: Elimina

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Open
ca: Obert

en: All
ca: Tot

en: Field name
ca: Nom del camp

en: here
ca: aquí

en: Order
ca: Ordre

en: Hidden
ca: Ocult

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Restore
ca: Restaura

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: No !title_multiple added yet. Select a !title type and press the button below to add one.
ca: No s'han afegit encara cap !title_multiple. Seleccioneu un tipus de !title i premeu el botó de sota per afegir-ne un.
