Paragraphs (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Remove
mn: Устгах

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: node
mn: зангилаа

en: Order
mn: Дараалал

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
