Paragraphs (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: node
ne: नोड

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
