Paragraphs (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Remove
ta: நீக்கு

en: view
ta: பார்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Open
ta: திற

en: Node
ta: கணு

en: All
ta: எல்லா

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: node
ta: கணு

en: Order
ta: வரிசை

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Full content
ta: முழு உள்ளடக்கம்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை

en: Weight for row @number
ta: வரிசை @number-யின் எடை
