Paragraphs (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Closed
lv: Slēgts

en: Remove
lv: Izņemt

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Open
lv: Atvērts

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: node
lv: mezgls

en: here
lv: šeit

en: Order
lv: Secība

en: Hidden
lv: Slēpts

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number
