Paragraphs (7.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Remove
te: తొలిగించు

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Open
te: తెరువు

en: All
te: అన్నీ

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Order
te: క్రమం

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
