Paragraphs (7.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Closed
bg: Закрито

en: view
bg: преглед

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Open
bg: Отвори

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: node
bg: възел

en: here
bg: Тук

en: Order
bg: Поръчка

en: Hidden
bg: Скрит

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Restore
bg: Възстанови

en: Full content
bg: Пълно съдържание
