Paragraphs (7.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Closed
cy: Ar gau

en: view
cy: gweld

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Open
cy: Ar agor

en: Node
cy: Nod

en: All
cy: I gyd

en: node
cy: nod

en: Order
cy: Trefn

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Select List
cy: Dewis rhestr

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
