Paragraphs (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Closed
he: סגור

en: view
he: צפיה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Open
he: פתוח

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Delta
he: דלתא

en: Field name
he: שם שדה

en: node
he: פריט תוכן

en: Order
he: סידור

en: Hidden
he: מוסתר

en: Select List
he: בחר רשימה

en: Buttons
he: כפתורים

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Restore
he: שחזור

en: Bundle
he: חבילה

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: manage display
he: ניהול תצוגה

en: Full content
he: תוכן מלא

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number
