Paragraphs (7.x-1.0-beta6) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Closed
et: Suletud

en: view
et: näita

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Open
et: Avatud

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Field name
et: Välja nimetus

en: node
et: postitus

en: here
et: siin

en: Order
et: Järjestus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Buttons
et: Nupud

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Restore
et: Taastamine

en: Bundle
et: kogum

en: Item Title
et: Toote pealkiri

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: manage display
et: halda kuva

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Full content
et: Kogu sisu

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal
