Paragraphs (7.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Closed
gl: Pechada

en: view
gl: vista

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Open
gl: Aberta

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Embedded
gl: Incrustado

en: Field name
gl: Nome de campo

en: node
gl: nodo

en: here
gl: aquí

en: Order
gl: Orde

en: Hidden
gl: Oculto

en: Select List
gl: Lista de selección

en: Buttons
gl: Botóns

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Restore
gl: Restaurar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Add mode
gl: Engadir modo

en: Item Title
gl: Título do Ítem

en: manage fields
gl: administrar campos

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: Full content
gl: Contido completo

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Weight for row @number
gl: Peso para la fila @number
