Paragraphs (7.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Closed
is: Lokuð

en: view
is: skoða

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Open
is: Opna

en: Node
is: Nóða

en: All
is: Allt

en: Order
is: Pöntun

en: Hidden
is: Falið

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Default value
is: Sjálfgildi
