Paragraphs (7.x-1.0-beta6) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: view
ky: көрүү

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.
