Paragraphs (7.x-1.0-beta6) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Closed
mr: बंद

en: view
mr: दाखवा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: here
mr: येथे

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Bundle
mr: बंडल

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
