Paragraphs (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Closed
ar: مغلق

en: List
ar: لائحة

en: Remove
ar: حذف

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Open
ar: مفتوح

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: node
ar: عقدة

en: here
ar: هنا

en: Order
ar: الترتيب

en: Hidden
ar: مخفي

en: Add !title
ar: إضافة title!

en: Buttons
ar: الأزرار

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: !title !required
ar: ‏!title ‏!required

en: Restore
ar: استرجاع

en: Bundle
ar: الحزمة

en: manage fields
ar: تسيير الحقول

en: manage display
ar: إدارة العرض

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ar: الاسم البرمجي غير صحيح. يرجى إدخال اسم مختلف عن %invalid.

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: Collapse
ar: طي

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
