Paragraphs (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Closed
be: Зачынена

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Open
be: Адкрыць

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Field name
be: Назва поля

en: node
be: матэрыял

en: Order
be: Парадак

en: Hidden
be: Схаваць

en: Select List
be: абраць спіс

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Restore
be: Аднавіць

en: Bundle
be: Набор

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Collapse
be: Згарнуць

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number
