Paragraphs (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Closed
ro: Închis

en: List
ro: Listă

en: Remove
ro: Elimină

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Open
ro: Deschideți

en: Node
ro: Nod

en: All
ro: Toate

en: Field name
ro: Nume câmp

en: node
ro: nod

en: here
ro: aici

en: Order
ro: Comandă

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Select List
ro: Listă de selecţie

en: Buttons
ro: Butoane

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Restore
ro: Restaurează

en: Bundle
ro: Pachet

en: manage fields
ro: gestiune câmpuri

en: manage display
ro: administrare afişare

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ro: Numele lizibil mașină nu este valid. Introduceți un nume diferit de %invalid.

en: Full content
ro: Întregul conținut

en: Collapse
ro: Restrângeți

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number
