Paragraphs (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: List
bs: Izlistaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Field name
bs: Ime polja

en: node
bs: nod

en: Order
bs: Poredak

en: Hidden
bs: Sakriven

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
