Paragraphs (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Closed
cs: Zavřená

en: List
cs: Seznam

en: Remove
cs: Odstranit

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Open
cs: Otevřené

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: Field name
cs: Název pole

en: node
cs: uzel

en: here
cs: zde

en: Hidden
cs: Skryté

en: Select List
cs: Seznam

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Restore
cs: Obnova

en: manage fields
cs: správa polí

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
cs: Chybný strojově čitelný název. Zadejte název jiný než je %invalid.

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Collapse
cs: Sbalit

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number
