Paragraphs (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Closed
eu: Itxita

en: List
eu: Zerrenda

en: Remove
eu: Ezabatu

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Open
eu: Ireki

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Field name
eu: Eremu izena

en: node
eu: nodoa

en: here
eu: hemen

en: Order
eu: Ordena

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Add !title
eu: !title gehitu

en: Select List
eu: Aukeratu zerrenda

en: Buttons
eu: Botoiak

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Restore
eu: Leheneratu

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Collapse
eu: Tolestu
