Paragraphs (7.x-1.0-rc3) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Closed
nn: Stengt

en: List
nn: Liste

en: Remove
nn: Fjern

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: All
nn: Alle

en: Field name
nn: Feltnamn

en: here
nn: her

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Hidden
nn: Skjult

en: Add !title
nn: Legg til !title

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: Full content
nn: Heile innhaldet
