Paragraphs (7.x-1.0-rc4) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Closed
vi: Đóng

en: List
vi: Danh sách

en: Remove
vi: Xoá

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Open
vi: Mở

en: All
vi: Tất cả

en: Embedded
vi: Nhúng

en: Field name
vi: Tên trường

en: here
vi: ở đây

en: Order
vi: Thứ tự

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Add !title
vi: Thêm !title

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Restore
vi: Phục hồi

en: manage fields
vi: quản lý trường

en: manage display
vi: quản lý hiển thị

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
vi: Tên máy không hợp lệ. Xin nhập một tên khác %invalid.

en: Full content
vi: Nội dung đầy đủ

en: Collapse
vi: Thu gọn

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
