Paragraphs (7.x-1.0-rc5) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: List
am: ዝርዝር

en: Remove
am: አስወግድ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: node
am: አንጓ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
