Paragraphs (7.x-1.0-rc5) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: node
el: κόμβος

en: here
el: εδώ

en: Order
el: Σειρά

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Select List
el: Λίστα Επιλογής

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Bundle
el: Ομάδα

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
el: Μη έγκυρο μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Εισάγετε ένα όνομα διαφορετικό του %invalid.

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Collapse
el: Σύμπτυξη

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number
