Paragraphs (7.x-1.0-rc5) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Closed
eo: Fermita

en: List
eo: Listo

en: Remove
eo: Forigu

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Open
eo: Malfermu

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: node
eo: nodo

en: Order
eo: Ordo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Bundle
eo: Fasko

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: manage display
eo: agordu vidigilon

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
