Paragraphs (7.x-1.0-rc5) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Closed
pl: Zamknięte

en: List
pl: Lista

en: Remove
pl: Usuń

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Open
pl: Otwarte

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Embedded
pl: Osadzony

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: node
pl: zawartość

en: here
pl: tutaj

en: Order
pl: Kolejność

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Add !title
pl: Dodaj!title

en: Select List
pl: Lista wyboru

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Confirm Deletion
pl: Potwierdź usunięcie

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Restore
pl: Przywróć

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Add mode
pl: Dodaj tryb

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
pl: Delta umożliwia wskazanie, który z elementów pola wielowartościowego ma być zwracany w relacji. Wpisanie "1" spowoduje użycie pierwszego elementu, "2" - drugiego itd. Jeśli wybierzemy "Wszystkie" każdy z elementów utworzy odrębny wiersz, co może powodować występowanie zduplikowanej treści.

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
pl: Niepoprawna nazwa wewnętrzna. Wprowadź nazwę inną niż %invalid.

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Collapse
pl: Zwiń

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Host entity
pl: Encja nadrzędna

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: View mode: @mode
pl: Tryb widoku: @mode

en: Paragraphs items
pl: Akapity

en: Label to appear as title on the button as "Add new [title]", this label is translatable
pl: Etykieta, która pojawi się jako tytuł na przycisku "Dodaj nowy [tytuł]" - ta etykieta może być przetłumaczona

en: Title in its plural form.
pl: Tytuł w liczbie mnogiej.

en: The way to add new paragraphs.
pl: Sposób dodania nowych akapitów.

en: %type_name: View content
pl: %type_name: Przeglądanie zawartości

en: %type_name: Create content
pl: %type_name: Tworzenie zawartości

en: %type_name: Edit content
pl: %type_name: Edycja zawartości

en: %type_name: Delete content
pl: %type_name: Usuwanie zawartości
