Paragraphs (7.x-1.0-rc5) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Closed
th: ปิด

en: List
th: ดูลิสต์

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Open
th: เปิด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: node
th: โหนด

en: Order
th: เรียงตาม

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Add !title
th: เพิ่ม !title

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number
