Paragraphs (7.x-1.0-rc3) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Field name
sr: Назив поља

en: Order
sr: Редослед

en: Hidden
sr: Сакривено

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Bundle
sr: Пакет

en: Full content
sr: Пун садржај

en: View mode
sr: Врста приказа
