Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Label
be: Подпіс

en: Continue
be: Працягнуць

en: Field name
be: Назва поля

en: Mode
be: Лад

en: Operation
be: Аперацыя

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку
