Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Label
ca: Etiqueta

en: Continue
ca: Continua

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Operation
ca: Operació

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Save defaults
ca: Desa els valors predeterminats

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
