Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Operation
eo: Operacio

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
