Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Label
eu: Etiketa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Mode
eu: Modoa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Edit link
eu: Editatu lotura
