Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Label
fi: Tunnus

en: Continue
fi: Jatka

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Mode
fi: Tila

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
