Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Label
is: Merking

en: Continue
is: Halda áfram

en: Mode
is: Hamur

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Edit link
is: Breyta tengli
