Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Label
lt: Etiketė

en: Continue
lt: Tęsti

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Mode
lt: Būdas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda
