Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Label
lv: Etiķete

en: Continue
lv: Turpināt

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Mode
lv: Režīms

en: Operation
lv: Operācija

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti
