Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Mode
ne: प्रकार

en: Bundle
ne: पोका
