Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Label
nn: Etikett

en: Continue
nn: Hald fram

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Mode
nn: Modus
