Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Label
pt: Rótulo

en: Continue
pt: Continuar

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Mode
pt: Modo

en: Operation
pt: Operação

en: Defaults
pt: Padrões

en: Save defaults
pt: Salvar padrões

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundle
pt: Pacote

en: Edit link
pt: Link "editar"

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro durante o processamento de @operation com os argumentos: @args
