Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Label
sl: Oznaka

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Field name
sl: Ime polja

en: Mode
sl: Način
