Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Label
sr: Ознака

en: Field name
sr: Назив поља

en: Mode
sr: Режим

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
