Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Label
ug: بەلگە

en: Mode
ug: مودېل

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Defaults
ug: سۈكۈت
