Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Label
uk: Мітка

en: Continue
uk: Продовжити

en: Field name
uk: Назва поля

en: Mode
uk: Режим

en: Operation
uk: Дія

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Save defaults
uk: Зберегти базово

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Batch update
uk: Пакетне оновлення

en: Bundle
uk: Пакет

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Are you sure you want to proceed?
uk: Продовжити?

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
