Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
