Paragraphs Defaults (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Label
ar: التسمية

en: Continue
ar: متابعة

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Mode
ar: النمط

en: Operation
ar: عملية

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
